PRACOWNIK DS. OBSŁUGI ADMINISTRACYJNO-BIUROWEJ/ Obsługa sekretariatu jednostki

A- A+

Postępowanie zostało rozstrzygnięte

Olsztyn, 16.11.2023 r.

Informacja o wynikach naboru na wolne stanowisko Pracownik ds. obsługi administracyjno – biurowej/ obsługa sekretariatu

wynikającego z regulaminu organizacyjnego OPN-T w wymiarze 1 etat

Zgodnie z art. 15 ust. 2 pkt 4 ustawy o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1202 z późn. zm.) informuję, iż w wyniku zakończenia procedury naboru na w/w stanowisko została wybrana Pani Joanna Maria Bukowska - zamieszkała – Stawiguda.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

W postępowaniu o nabór pracownika na stanowisko Pracownika ds. obsługi administracyjno – biurowej/ obsługa sekretariatu wynikającego z regulaminu organizacyjnego OPN-T wpłynęły siedemdziesiąt trzy oferty. Jedna kandydatka wycofała się. Jedna z ofert spełniła postawione wymagania w zakresie zasadniczej wiedzy i umiejętności oraz doświadczenia.  W wyniku przeprowadzonych rozmów kwalifikacyjnych przyjęto aplikację p. Joanny Marii Bukowskiej.

Zatwierdziła:

Agnieszka Wasilewska

Zastępca Dyrektora Olsztyńskiego Parku Naukowo – Technologicznego

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny
Data opublikowania:
08-09-2023
1
Obowiązki:
  1. obsługa klientów jednostki (bezpośrednia, mailowa, telefoniczna),
  2. prowadzenie ewidencji czasu pracy i urlopów pracowników,
  3. prowadzenie rejestru pism przychodzących i wychodzących oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  4. prowadzanie procesu rekrutacji i obsługi przedsiębiorców w OPN-T w odniesieniu do wirtualnego biura,
  5. zaopatrzenie jednostki pod względem materiałów biurowych i socjalnych
  6. obsługa najmu sal konferencyjnych,
Wymagania niezbędne:
  1. obywatelstwo polskie,
  2. wykształcenie wyższe
  3. niekaralność, tj. osoba, która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe
  4. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  5. umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  6. znajomość pakietu MS Office,
Wymagania dodatkowe:
  1. doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków
  2. umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  3. znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  4. systematyczność i dokładność,
  5. komunikatywność,
  6. wysoka kultura osobista,
  7. dyspozycyjność używania samochodu własnego do celów służbowych.
Umiejętności:
  1. terminowość i dokładność,
  2. umiejętność pracy w zespole,
  3. komunikatywność,
  4. chęć podnoszenie kwalifikacji,
  5. kultura osobista
  1. curriculum vitae,
  2. list motywacyjny,
  3. kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie,
  4. kserokopie świadectw pracy,
  5. kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach,
  1. referencje,
  2. wypełniony kwestionariusz osobowy (załącznik),

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, kwestionariusz osobowy, CV powinny być opatrzone klauzulą :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Termin składania ofert:
20-09-2023
OLSZTYŃSKI PARK NAUKOWO - TECHNOLOGICZNY ul. Trylińskiego 2 10-683 Olsztyn sekretariat p. 4

Dodatkowe informacje można uzyskać u Z-cy Dyrektora  ul. Trylińskiego 2, pok. 123, tel. 89/612-05-05
Wszelkie informacje w sprawach rekrutacji, w tym o spełnieniu bądź nie, wymogów formalnych, można uzyskać j/w.
Informacja o rozstrzygnięciu naboru będzie podana do publicznej wiadomości na stronie https://opnt.olsztyn.eu/

Przewiduje się zatrudnienie na czas określony (do 6 mc-y) z możliwością późniejszego przedłużenia umowy.

Warunki pracy na danym stanowisku pracy:
- usytuowanie stanowiska pracy: budynek dwukondygnacyjny, winda, schody,
- praca przy stanowisku komputerowym, wymagająca wysokiego stopnia samodzielności,
 a także bezpośredniego i telefonicznego kontaktu z pracownikami innych komórek  jednostki , Urzędu Miasta oraz   jednostek organizacyjnych Miasta Olsztyna,
- częste kontakty z interesantami.
W miesiącu poprzedzającym upublicznienie ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Miasta Olsztyna, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych wynosił mniej niż 6%.