w Gminie Olsztyn

Sprzątaczka

A- A+

Postępowanie zostało rozstrzygnięte

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Olsztynie
Data opublikowania:
23-06-2023
Wymiar i liczba etatów:
1 etat
Obowiązki:

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 6 w Olsztynie zatrudni osobę na stanowisko sprzątaczki od 1 sierpnia 2023r. na okres próbny z możliwością przedlużenia na czas nieokreślony.

Podstawowe obowiązki:Utrzymanie na bieżąco czystości w przydzielonym rejonie sprzątania a w szczególności: codzienne zamiatanie i zmywanie podłóg,  opróżnianie koszy na śmieci, wycieranie kurzu z mebli i urządzeń znajdujących się w sprzątanych pomieszczeniach. Codzienne mycie urządzeń sanitarnych, podłóg, ścian wykładanych glazurą   w sanitariatach, stosowanie środków dezynfekujących. Używanie do sprzątania środków czyszczących, dezynfekujących, konserwujących    i piorących zgodnie z ustaleniami Komisji Gospodarczej zespołu. Mycie okien i drzwi w razie potrzeby, jednak nie rzadziej niż dwa razy w roku /wiosna, jesień/. Systematyczne pielęgnowanie roślin znajdujących się w sprzątanych pomieszczeniach i rejonach. Sprawdzanie, czy w przydzielonych pomieszczeniach zostały wyłączone wszystkie odbiorniki energii elektrycznej /czajniki, radioodbiorniki, TV itp./  Wykonywanie innych postanowień przełożonego, związanych z zajmowanym stanowiskiem.

Wymagania niezbędne:

Poziom wykształcenia - średnie zawodowe lub zasadnicze zawodowe. Kierunek/Specjalizacja - gastronomiczne Doświadczenie zawodowe – 2 letni staż pracy w zawodzie.

umiejętność pracy w zespole, dokładność, zaangażowanie na stanowisku pracy, komunikatywność, sumienność, rzetelność, kreatywność, opanowanie.

Aplikacje (CV + list motywacyjny) prosimy składać w sekretariacie Szkoły przy ulicy Pstrowskiego 5 w Olsztynie, bądź droga elektroniczną na adres mailowy : wolszczak.aneta@zso6.olsztyn.eu do dnia 31 lipca 2023r.

Termin składania ofert:
12-07-2023
Zespół Szkół Ogólnokształcacych Nr 6 w Olsztynie, Pstrowskiego 5