w Gminie Olsztyn

WYCHOWAWCA W INTERNACIE

A- A+

Postępowanie zostało rozstrzygnięte

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Olsztynie
Data opublikowania:
07-06-2023
Wymiar i liczba etatów:
7 etatów
Obowiązki:

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 Mistrzostwa Sportowego im.M.G.Bublewicza w Olsztynie zatrudni WYCHOWAWCÓW W INTERNACIE. Obowiązki : organizowanie i planowanie zajęć wychowawczych, sprawowanie opieki nad grupą młodzieży, zapewnienie bezpieczeństwa uczniów w czasie zajęć organizowanych przez szkołę, współpraca z rodzicami, opiekunami i instytucjami w celu zapewnienia prawidłowego rozwoju oraz pomocy w trudnych sytuacjach.

Wymagania niezbędne:

wykształcenie wyższe, przygotowanie pedagogiczne

Wymagania dodatkowe:

 doświadczenie na stanowisku nauczyciela, pedagoga, wychowawcy internatu lub bursy

umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy z młodzieżą, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.

Aplikacje (CV + list motywacyjny) prosimy składać w sekretariacie Szkoły przy ulicy Jagiellończyka 32 w Olsztynie, bądź droga elektroniczną na adres mailowy : sekretariat@zso5.olsztyn.eu do dnia 26 czerwca 2023r.

Termin składania ofert:
26-06-2023
Miejsce składania ofert:
Sekretariat Szkoły przy ul. Jagiellończyka 32 w Olsztynie