Elektroniczna rekrutacja do pracy
w Gminie Olsztyn

26/2024/UMO - INSPEKTOR NADZORU BRANŻY SANITARNEJ W WYDZIALE INWESTYCJI MIEJSKICH URZĘDU MIASTA OLSZTYNA PL. JANA PAWŁA II 1

A- A+
Miejska jednostka organizacyjna:
Urząd Miasta Olsztyna
Data opublikowania:
18-03-2024
Wymiar i liczba etatów:
1
Obowiązki:

1. pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami remontowymi i inwestycyjnymi, w tym:
a) weryfikacja dokumentacji technicznej przyszłych budów,
b) weryfikacja dokumentacji prowadzonej budowy,
c) rozliczanie indywidualnych zadań wg prowadzonej branży,
d) dokonywanie odbiorów częściowych i końcowego budowy oraz nadzór zgodności zgłaszanych do  odbioru robót zgodnie z zatwierdzonym projektem i zawartymi umowami,
e)  przekazywanie zrealizowanych zadań do użytkowania,
f)  przygotowywanie wniosków do przetargu dla zamówień podlegających ustawie Prawo zamówień publicznych oraz przygotowywanie postępowań dla zamówień nie podlegających ustawie Prawo     zamówień publicznych, związanych z realizowanymi inwestycjami,
g) przygotowywanie umów i aneksów do umów związanych z realizowanym   przedsięwzięciem,
2. realizacja projektów współfinansowanych ze środków europejskich,
3. przeprowadzanie w okresach gwarancji, przeglądów obiektów, egzekwowanie naprawy lub usunięcia usterek w wypadku ich stwierdzenia,
4. sporządzanie przedmiaru robót i szczegółowych specyfikacji dla prac nie wymagających pozwolenia na budowę,
5. udział w pracach Komisji Przygotowania i Opiniowania Projektów Inwestycyjnych oraz Komisji Przetargowej.

Wymagania niezbędne:
  • obywatelstwo polskie,
  • wykształcenie wyższe o kierunku, inżynieria środowiska, inżynieria naftowa lub gazownicza,
  • co najmniej 3 letni staż pracy,
  • uprawnienia budowlane w ograniczonym zakresie lub bez ograniczeń o specjalności instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
  • Znajomość ustaw:
     - Prawo budowlane,
     - Prawo zamówień publicznych,
     - Kodeks postępowania administracyjnego,
  • brak skazania prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.
Wymagania dodatkowe:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku inspektora nadzoru
Umiejętności:
  • terminowe, poprawne i dokładne wykonywanie prac
  • realizacja zleconych prac
  • aktualność i kompleksowość wiedzy na zajmowanym stanowisku
  • komunikacja ze współpracownikami i interesantami
  • inicjatywa i zaangażowanie w realizację
Wymagane dokumenty i oświadczenia:
  • list motywacyjny,
  • skan lub zdjęcie dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  • skan lub zdjęcie uprawnień budowlanych,
  • skany lub zdjęcia dokumentów potwierdzających staż pracy (świadectwa pracy, zaświadczenia o aktualnym zatrudnieniu),
  • skany lub zdjęcia dokumentów potwierdzających wymagania dodatkowe (w przypadku ich posiadania).
Termin składania ofert:
31-03-2024