Elektroniczna rekrutacja do pracy
w Gminie Olsztyn

4/2024/MZPiTU- SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH W MIEJSKIM ZESPOLE PROFILAKTYKI I TERAPII UZALEŻNIEŃ

A- A+

Postępowanie zostało zamknięte

Postępowanie jest w trakcie rozpatrywania. Prosimy oczekiwać na wyniki.
Miejska jednostka organizacyjna:
Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie
Data opublikowania:
15-04-2024
Wymiar i liczba etatów:
1
Obowiązki:

- opracowywanie projektów aktów wewnętrznych wydawanych przez Dyrektora jednostki, projektów uchwał organów stanowiących w zakresie działalności statutowej jednostki,

 - czuwanie nad aktualnością wewnętrznych aktów prawnych w tym zarządzeń i regulaminów wydawanych przez Dyrektora jednostki oraz przygotowywanie projektów ich zmian, stosownie do zmian przepisów obowiązującego prawa,

- przygotowywanie i opracowywanie umów, porozumień i innych dokumentów związanych z bieżącym funkcjonowaniem jednostki oraz przedstawianie ich do podpisu Dyrektorowi jednostki.

- czuwanie nad przebiegiem realizacji zamówień udzielanych przez jednostkę zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych,

- prowadzenie spraw związanych z przeglądami technicznymi budynków jednostki,

- opisywanie faktur wydatkowych,

- prowadzenie spraw związanych z terminami konserwacji, serwisem mienia jednostki,

- prowadzenie spraw związanych ze zgrywaniem monitoringu z pobytów w Izbie Wytrzeźwień - Ambulatorium dla Nietrzeźwych na nośniki pamięci przenośnej na wniosek Prokuratury, Policji.

- porządkowanie i archiwizowanie dokumentów.

Wymagania niezbędne:

- obywatelstwo polskie,

- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,

- niekaralność,

- nieposzlakowana opinia,

- wykształcenie: wyższe (kierunek administracja, prawo),

- doświadczenie zawodowe: staż pracy - 2 lata w jednostce budżetowej,

- systematyczność, rzetelność,

- umiejętność organizacji pracy.

Wymagania dodatkowe:

- obsługa programu MDOK.

Umiejętności:

- umiejętność obsługi komputera - w tym biegła znajomość pakietu MS Office, Excel,

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

- życiorys – curriculum vitae,

- list motywacyjny,

- skan świadectw pracy,

- skan dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,

-  skan oświadczenia o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowy życiorys – CV (z uwzględnieniem przebiegu kariery zawodowej) powinny być opatrzone klauzulą:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko specjalista ds. administracyjnych w MZPiTU w Olsztynie.

2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Ww. klauzula musi być podpisana przez osobę ubiegającą się o zatrudnienie.

Termin składania ofert:
25-04-2024
Miejsce składania ofert:
Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień (tylko wersja elektroniczna poprzez formularz aplikacyjny)
Informacje dodatkowe:

Aplikacje, które wpłyną po określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Informacja o rozstrzygnięciu naboru będzie podana do publicznej wiadomości na stronie praca.olsztyn.eu, zakładka – „Wyniki naborów”.

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie z siedzibą w Olsztynie, Al. Wojska Polskiego 8
  2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - agnieszka.mikulska@szip.eu
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu aktualnej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
  4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji i nie będą udostępniane innym odbiorcom
  5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody
  6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  7. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

                                                                                                   Anna Igielska

                                                                                             DYREKTOR MZPiTU

Rejestr zmian