4/2024/SSM Recepcjonista na sezon w Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Olsztynie

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Olsztynie
Data opublikowania:
16-04-2024
Wymiar i liczba etatów:
1/1
Obowiązki:

Zakres obowiązków: stosowanie specjalistycznego programu komputerowego do obsługi gości, wystawianie kart pobytu, rejestrowanie, meldowanie gości, wystawianie faktur, przyjmowanie opłat za pobyt

Wymagania niezbędne:

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: minimum średnie, mile widziane hotelarskie, turystyczne

Wymagania dodatkowe:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Umiejętności/uprawnienia: sumienność, dyspozycyjność, życzliwość, praca z klientem, mile widziana znajomość języków obcych

Wymagane dokumenty:

- CV z informacjami o wykształceniu i opisem dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej

- klauzula informacyjna RODO dla kandydatów do pracy

- kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie

- świadectwa pracy do wglądu

- dokumenty potwierdzające poziom wykształcenia oraz kwalifikacje zawodowe

Oświadczenia:

  1. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  2. brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo skarbowe
  3. brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo przeciwko wolności seksualnej i obyczajności i przestępstwa z użyciem przemocy na szkodę małoletniego
Termin składania ofert:
06-05-2024
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Olsztynie ul. Żołnierska 13 b, 10-558 Olsztyn, sekretariat

Miejsce wykonywania pracy: ul. Kościuszki 72/74, 10-555 Olsztyn

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony w okresie 01.06.2024 - 30.09.2024 r.
Zmianowość pracy: dwie zmiany, praca w godzinach 10-22, 22-10, praca także w nocy, w sobotę, niedzielę, święta w równoważnym systemie