w Gminie Olsztyn

INTENDENT

A- A+

Postępowanie zostało zamknięte

Postępowanie jest w trakcie rozpatrywania. Prosimy oczekiwać na wyniki.
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Olsztynie
Data opublikowania:
08-08-2023
Wymiar i liczba etatów:
1 etat
Obowiązki:

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 Mistrzostwa Sportowego im.M.G.Bublewicza w Olsztynie zatrudni INTENDENTA

obowiązki : m.in. kierowanie żywieniem w placówce, zaopatrywanie placówki w produkty żywnościowe, środki czystości, niezbędny sprzęt wyposażenia kuchni oraz inne. Utrzymywanie czystości w magazynie żywności, sporządzanie jadłospisów całodziennego wyżywienia. Przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań o udzielanie zamówień publicznych.

Wymagania niezbędne:

wykształcenie wyższe kierunkowe, bądź średnie kierunkowe (wykształcenie kierunkowe technolog żywienia, dietetyk ) Znajomość procedur i przepisów HACCP oraz zbiorowego żywienia.

Wymagania dodatkowe:

Doświadczenie w przygotowywaniu i przeprowadzaniu postępowań o udzielanie zamówień publicznych.

dobra obsługa komputera, w tym znajomość pakietu Office , umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, terminowość, rzetelność i odpowiedzialność, odpowiedzialność za realizację zadań, umiejętność wykorzystania programów informatycznych, książęczka zdrowia

Aplikacje (CV + list motywacyjny) prosimy składać w sekretariacie Szkoły przy ulicy Jagiellończyka 32 w Olsztynie, bądź droga elektroniczną na adres mailowy : sekretariat@zso5.olsztyn.eu do dnia 6 sierpnia 2023r.

Termin składania ofert:
20-08-2023
Miejsce składania ofert:
Sekretariat Szkoły przy ul. Jagiellończyka 32 w Olsztynie