w Gminie Olsztyn

KIEROWNIK W INTERNACIE

A- A+

Postępowanie zostało rozstrzygnięte

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Olsztynie
Data opublikowania:
07-06-2023
Wymiar i liczba etatów:
1 etat
Obowiązki:

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 Mistrzostwa Sportowego im.M.G.Bublewicza w Olsztynie zatrudni KIEROWNIKA INTERNATU:

Obowiązki : m.in. zapewnienie właściwej działalności opiekuńczo-wychowawczej internatu, nadzór nad przebiegiem i organizacją pracy wychowawców internatu, prowadzenie zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, nadzór nad realizacją planu pracy w internacie, obserwacja zajęć wychowawczych

Wymagania niezbędne:

wymagania : wykształcenie wyższe, przygotowanie pedagogiczne, co najmniej stopień nauczyciela mianowanego, co najmniej 3-letni staż pracy pedagogicznej na stanowisku nauczyciela lub trzyletni staż pracy dydaktycznej na stanowisku nauczyciela akademickiego, co najmniej bardzo dobra ocena pracy ( ewentualnie pozytywna ocena dorobku zawodowego )

Wymagania dodatkowe:

doświadczenie na stanowisku dyrektora, wicedyrekotra ,kierownika placówki oświatowej bądź nauczyciela, pedagoga, wychowawcy internatu lub bursy.

umiejętność zarządzaniem i pracy w zespole, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, umiejętnośc pracy z młodzieżą, dobra oragnizacja pracy.

Aplikacje (CV + list motywacyjny) prosimy składać w sekretariacie Szkoły przy ulicy Jagiellończyka 32 w Olsztynie, bądź droga elektroniczną na adres mailowy : sekretariat@zso5.olsztyn.eu do dnia 26 czerwca 2023r.

Termin składania ofert:
26-06-2023
Miejsce składania ofert:
Sekretariat Szkoły przy ul. Jagiellończyka 32 w Olsztynie