Elektroniczna rekrutacja do pracy
w Gminie Olsztyn

PODINSPEKTOR DS. PROWADZENIA POSTĘPOWAŃ ADMINISTRACYJNYCH W WYDZIALE SPRAW OBYWATELSKICH, PLAC JANA PAWŁA II

A- A+

Postępowanie zostało rozstrzygnięte

Informujemy, że na stanowisko podinspektora ds. prowadzenia postępowań administracyjnych w Wydziale Spraw Obywatelskich została wybrana:

PANI EWA MIŁOSZ zam. OLSZTYN

Kandydatka spełniła wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze.

Olsztyn, 06.11.2023r.

Miejska jednostka organizacyjna:
Urząd Miasta Olsztyna
Data opublikowania:
04-10-2023
Wymiar i liczba etatów:
1
Obowiązki:
  1. prowadzenie pod nadzorem postępowań w celu ustalenia właściciela lub użytkownika pojazdu usuniętego w trybie art. 50a i art. 130a;
  2.  prowadzenie ewidencji pojazdów usuniętych w trybie art. 50a i 130a ww. ustawy;
  3. uczestnicy w licytacjach lub kieruje wniosek na kolegium dot. odpłatnego przekazania pojazdu do stacji demontażu, co do którego orzeczono przepadek na rzez Gminy;
  4. przygotowywanie projektów decyzji administracyjnych o zapłacie kosztów powstałych od momentu wydania dyspozycji usunięcia pojazdu do czasu zakończenia postępowania;
  5. uczestnictwo w rozpatrywaniu wniosków o odroczenie terminu płatności, rozłożenie na raty lub umorzenie należności Gminy
Wymagania niezbędne:
  • obywatelstwo polskie
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość przepisów:
     - Ustawa prawo o ruchu drogowym.
     - Rozporządzenie Ministra Spraw Administracyjnych w sprawie usuwania pojazdów pozostawionych bez tablic rejestracyjnych, lub których stan wskazuje, że nie są używane
     - Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie usuwania pojazdów, których używanie może zagrażać bezpieczeństwu lub porządkowi ruchu drogowego, albo utrudniających prowadzenie akcji ratowniczej
     - Ustawa kodeks postępowania administracyjnego.
  •  brak skazania prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
Wymagania dodatkowe:
  • Co najmniej 1 rok w jednostce samorządu terytorialnego na stanowisku związanym z prowadzeniem postępowań administracyjnych
Umiejętności:
  • terminowość i dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • chęć podnoszenie kwalifikacji,
  • kultura osobista
Wymagane dokumenty i oświadczenia:
  • list motywacyjny,
  • skan lub zdjęcie dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  • skan lub zdjęcie dokumentów potwierdzających wymagania dodatkowe (w przypadku ich posiadania)
Termin składania ofert:
15-10-2023