SPECJALISTA DS. PROFILAKTYKI W DZIALE PROFILAKTYKI MIEJSKIEGO ZESPOŁU PROFILAKTYKI I TERAPII UZALEŻNIEŃ W OLSZTYNIE AL. WOJSKA POLSKIEGO 8

A- A+

Postępowanie zostało rozstrzygnięte

Informujemy, że na stanowisko specjalista ds. profilaktyki w Dziale Profilaktyki Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie została wybrana

ANNA PISOŃ

kandydatka spełniła wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze.

Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie
Data opublikowania:
25-01-2023
1
Obowiązki:
  • analiza składanych ofert na realizacje programów profilaktycznych,
  • przygotowywanie umów i opiniowanie sprawozdań,
  • prowadzenie działań edukacyjnych z wykorzystaniem materiałów edukacyjnych,
  • prowadzenie, wspieranie realizacji programów profilaktycznych oraz prowadzenie działań z zakresu profilaktyki środowiskowej.
Wymagania niezbędne:
  • Wykształcenie: wyższe: kierunek (pedagogika, nauki o rodzinie lub pokrewne),
  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • obywatelstwo polskie.
Umiejętności:
  • dobra organizacja pracy,
  • zdolność do samodzielnej pracy,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • życiorys – curriculum vitae,
  • list motywacyjny,
  • wypełniony kwestionariusz osobowy dla osób ubiegających się o zatrudnienie (do pobrania na stronie mzpitu.olsztyn.eu).
Termin składania ofert:
10-02-2023
Sekretariat Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie Al. Wojska Polskiego 8
Informacje dodatkowe:

Nabór przeprowadzony zostanie w 2 etapach:

I etap – sprawdzenie ofert pod względem wymagań formalnych,

II etap – rozmowa kwalifikacyjna z wybranymi kandydatami.

Kandydaci spełniający wymagania formalne zakwalifikowani do II etapu naboru, o terminie rozmowy kwalifikacyjnej zostaną powiadomieni telefonicznie. Kandydaci, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie nie będą o tym informowani.

Aplikacje, które wpłyną po określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Informacja o wynikach naboru będzie umieszczona na stronie mzpitu.olsztyn.eu oraz na tablicy informacyjnej w Miejskim Zespole Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie przy Al. Wojska Polskiego 8.

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  • administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie z siedzibą w Olsztynie, Al. Wojska Polskiego 8
  • kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - agnieszka.mikulska@szip.eu
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu aktualnej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
  • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji i nie będą udostępniane innym odbiorcom
  • posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody
  • ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  • podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.